«هانی کُرده» شرور وابسته به «ساس» وارد بند ۷ زندان اوین شد

Views: 9601

«هانی کُرده» شرور و اوباش وابسته به سازمان اطلاعات سپاه (ساس) که پیش‌تر «روح‌الله زم» مؤسس رسانه‌ی «آمدنیوز» را به «می‌گیرمت» تهدید کرده بود و با هدف نجات جانش از هراس انتقام هواداران مرحوم «وحید مرادی»، توسط مأموران به زندان رجایی‌شهر هدایت شده بود، ساعتی قبل وارد بند ۷ زندان اوین شد.

«هانی کُرده» که در میان لات‌های اصیل تهران و شهرهای دیگر به «رانی» مشهور شده، با حمایت «یوسف مردی» رئیس حفاظت اطلاعات اوین، مأموریت یافته که زندانیان سیاسی محبوس در این بند را مورد آزار و اذیت قرار دهد.

یک منبع آگاه به «آمدنیوز» اطلاع داده است که «مردی» به وی مأموریت داده ضمن آزار زندانیان سیاسی محبوس در بند ۷ و ایجاد درگیری با آنان، منویات رئیس حفاظت اطلاعات این زندان را اجرا کند.

گفته شده در صورت «درگیری منجر به قتل» در زندان توسط این شرور، سازمان اطلاعات سپاه (ساس) متقبل شده که دیه‌ی فرد مقتول را از بیت‌المال پرداخت کند.

از سوی دیگر، یکی از زندانیان محبوس در این بند به «آمدنیوز» اطلاع داده است که «حمیدرضا امینی»، از متهمان بی‌گناه ارتباط با «آمدنیوز»، در بند ۷ زندان اوین توسط «هانی کُرده» تهدید به قتل شده است.

تحولات مدیریتی در زندان اوین و انتصاب «یوسف مردی» به ریاست حفاظت اطلاعات این زندان، وضعیت را برای زندانیان بغرنج کرده است.

پس از انتصاب «مردی»، جو زندان اوین به شدت امنیتی شده و زندانیان که پیش‌تر ساعات هواخوری بیشتری داشته‌اند، اکنون در ۲۴ ساعت تنها ۲ ساعت هواخوری دارند. هم‌چنین ساعات ورزش زندانیان نیز به شدت کاهش پیدا کرده است.

«هانی کُرده» که اصالتا با مردم غیور کردستان نیز هیچ نسبتی ندارد، به قتل «مهدی سیاه» و «وحید مرادی» متهم است. وی در قیام سراسری دی‌ماه سال ۹۶، به همراه لات‌های پوشالی تحت مدیریت سازمان اطلاعات سپاه، برای سرکوب مردم و ایجاد تخریب در اماکن عمومی مأموریت داشته است.

مسئولان حکومت ایران این تخریب‌ها را به گردن مردم معترض انداخته و آنان را «شورشی»، «اغتشاش‌گر» و «کرکس‌های برانداز» نام‌گذاری کردند.

این تخریب‌ها توسط صداوسیمای حکومتی ایران به طور گسترده‌ای بازتاب داده شد.